Beyaz Sublimasyon Kristal Plaket - Yatay Dikdörtgen

Fiyat için bayi girişi yapın
Kısa açıklama:
Plaketin ölçüsü 18 x 10 cm kalınlığı 1 cm dir. Cam malzemeden üretilmiştir. Plaketin dik durmasını sağlayan ayağı ve plaket ayrı ayrı gönderilmektedir. Kristal plaket yüksek ısıya ve basınca dayanıklıdır. Ayağı ve kristali birbirine yapıştırabilmek için UV yapıştırıcı ve UV lambası...
KB010
Stokta yok

Plaketin ölçüsü 18 x 10 cm kalınlığı 1 cm dir.

Cam malzemeden üretilmiştir. Plaketin dik durmasını sağlayan ayağı ve plaket ayrı ayrı gönderilmektedir. Kristal plaket yüksek ısıya ve basınca dayanıklıdır. Ayağı ve kristali birbirine yapıştırabilmek için UV yapıştırıcı ve UV lambası gerekmektedir.

Uygulama Önerileri;

Sublimasyon kristal plaketler şeffaf zemin ve beyaz zemin olarak iki çeşittir. Bu kristallerin baskı yüzeyleri kristalin( Beyaz kristallerde beyaz zemin olan yüzey, şeffaf kristallerde ise emisyon uygulanmış dalgalı görünen yüzeydir.) arka yüzüdür.

Şeffaf sublimasyon kristallerde fotoğraf baskıları zeminin şeffaf olmasından dolayı tam olarak görünmemektedir bu yüzden şeffaf kristalleri görselinde logo yazı vb. bulunan ödül ürünü olarak kullanmanızda fayda vardır.

Beyaz sublimasyon kristallerde zemin beyaz olduğu için hem fotoğraf baskılarınızda hem firmalar için yaptığınız ödül ürünü baskılarında kullanabilirsiniz.

1. Baskı Yöntemi

Düz çıktı alınır. Pres 190-200 derece ve yüksek basınç yapacak şekilde ayarlanır. Baskı kağıdı plakete yanmaz bant ile sıkıca yapıştırılır. Kağıt altta kalacak şekilde 400-500 saniye presleme yapılır.

2. Baskı Yöntemi

Düz çıktı alınır. Pres 190-200 derece ve yüksek basınç yapacak şekilde ayarlanır. Baskı kağıdı plakete yanmaz bant ile sıkıca yapıştırılır. Kağıt üstte kalacak şekilde 220-250 saniye presleme yapılır. Bu yöntem birinci yöntem kadar sağlıklı sonuçlar vermeyebilir. Çoğu çin menşeili presin üst tablaları zamanla eğildiği için presin üst tablası cama tam baskı uygulamayabilir.

NOT : Kristaller yüksek basınca ve sıcaklığa dayanıklı olduğu için kırılma yapmaz.

Ürünlerin fiyatları baskısız ve demonte fiyatıdır.

Taksit Tablosunu görebilmek için Giriş Yapınız.