İthal Sublimasyon Sihirli Kupa Bardak

Fiyat için bayi girişi yapın
Kısa açıklama:
İthal Sublimasyon Sihirli Kupa Baskıda en iyi sonucu veren ithal, düzgün hatlara sahip, porselen, sublimasyon kupa. Kupaya baskı, uygulama alanı çok geniş bir üründür. Bu uygulama fotoğrafçılar, reklamcılar, dijital baskı merkezleri, hediyelik, promosyon, kişiye özel promosyon ve hobi...
SPK0113
Stokta yok

İthal Sublimasyon Sihirli Kupa

Baskıda en iyi sonucu veren ithal, düzgün hatlara sahip, porselen, sublimasyon kupa.
Kupaya baskı, uygulama alanı çok geniş bir üründür. Bu uygulama fotoğrafçılar, reklamcılar, dijital baskı merkezleri, hediyelik, promosyon, kişiye özel promosyon ve hobi merkezleri tarafından kullanılmaktadır. Kupalar, logo ve fotoğrafların baskısının uygulanacağı en gözde promosyon ürünlerdir. Bu ürün lazer baskı ve sublimasyon baskıya uygundur.

  •  
  •  
  •  
  •  
 1. SUBLİMASYON UYGULAMA:
 2. Sublimasyon yazıcı ile Kupa baskıya uygun ebatlarda sublimasyon transfer kağıdına ters çıktı(ayna yansıması) alınır.
 3. Sublimasyon transfer kağıdı baskıya uygun ebatlarda kesilir.
 4. Sublimasyon transfer kağıdı yanmaz bant ile görüntü kupaya bakacak şekilde, kupaya bantlanır.
 5. Kupa, sıcak kupa transfer presine yerleştirilir.
 6. Pres 180C derece 115 saniyeye ayarlanır ve pres kapatılır,
 7. 180C derecede 115 saniye pres yapıldıktan sonra pres açılır ve kupa presten çıkartılır.
 8. Sublimasyon transfer kağıdı bant ile birlikte kupadan ayrılır.Ve... Kişiye özel veya promosyon baskılarınız için kupanın üzerine uygulayabileceğiniz en parlak ve kalıcı baskı hazır. Müşterinize güvenle ve uzun yıllar kullanabilecekleri konusunda garanti verebilirsiniz.

Not:   Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasında kırılma olacağı için sorumluluk kabul etmemektedir.Bu nedenle  bu gibi ürünlerin taşınması  esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı kargo firması ödememektedir. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için koli olarak verilen siparişlerde ürün kolisini fazladan bir kolinin içine koyarak kargoda kırılma riskini azaltarak  siparişleriniz hazırlanır.  Taşıma durumundaki sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

 

 

 

 

Taksit Tablosunu görebilmek için Giriş Yapınız.