Oki PRO 9420WT Beyaz Tonerli A3 Yazıcı

Fiyat için bayi girişi yapın
Kısa açıklama:
A3 OKİ PRO9420WT BEYAZ TONERLİ LAZER YAZICI Dijital A3 CMYW (White-Beyaz) baskı ile yaratıcılığınızı CMYK’nın ötesine taşıyın OKI yazıcı teknolojilerinde yaptığı yenilikçi buluşlar sayesinde, basit ve makul fiyatla, BEYAZ renk dahil olmak üzere, istediğiniz renkte baskı almanızı...
LZR1000
Stokta

A3 OKİ PRO9420WT BEYAZ TONERLİ LAZER YAZICI

Dijital A3 CMYW (White-Beyaz) baskı ile yaratıcılığınızı CMYK’nın ötesine taşıyın


OKI yazıcı teknolojilerinde yaptığı yenilikçi buluşlar sayesinde, basit ve makul fiyatla, BEYAZ renk dahil olmak üzere, istediğiniz renkte baskı almanızı sağlar.Beyaz renkte baskı günümüzde yalnız pahalı bir iş değil aynı zamanda işçilik de gerektiren bir tekniktir. OKI’nin üstün dijital teknolojisi ile birlikte renkli medyalar dahil, çeşitli medyalara, asetatlara ve transfer medyalarına, A3+’ten 300gr/ m2’lik ağırlığa kadar, kendi ofisinizde beyaz toner kulanmanın yanısıra artık HD renklerle de baskı alabilirsiniz.


Canlı renkler ile birlikte artık beyaz renkte baskı da alabilirsiniz. Her grafik ofisine bir avantaj olarak; bireysel ve kısa vadeli görsel materyaller, ısmarlama işler, konsept, t-shirt veya promosyonel ürünler sunar. Beyaz toner baskısı, tasarımcılara, grafik stüdyolarına, satış noktası üreticilerine ve diğer grafik tabanlı çalışan işyerlerinde baskılarına, prova baskılarına yeni bir esneklik getirerek, ihtiyaçlarını istediği anda ofislerinde basmalarına imkan sağlar.

OKI'nin üstün dijital teknolojisi, dijital baskıda bir ilk olarak artık beyaz renk basmayı mümkün kılıyor. OKI beyaz tonerli yazıcılar ile çeşitli medyalara, transfer kağıtlarına ve asetatlara; A3+’ten 300gr/ m2’lik ağırlığa kadar, beyaz toner de kullanarak HD renklerle de baskı alınabiliyor.

Beyaz toner baskısı; transfer baskıcılara, kopyalama merkezlerine, promosyonculara, tasarımcılara, grafik stüdyolarına, ve daha çok sektöre üretim ve prova baskılarına yeni bir esneklik getirerek, ihtiyaçlarının istenildiği anda ofislerinde basılmasına imkan sağlar.

*Standart lazer yazıcılar ile yapılamayan bir çok baskı, artık beyaz tonerli OKI yazıcılar ile yapılabilir:
*Beyaz Toner ile istenilen her desen, kesme ve ayıklama sıkıntısı yaşamadan her türlü tekstil ürününe transfer edilebilir.
*Sert zemin transfer kağıtlarını kullanarak metal, ahşap, karton ve benzeri yüzeylere beyaz renk de dahil her türlü baskı yapılabilir.
*Asetat ve arkası yapışkanlı folyolar gibi şeffaf medyalara beyaz toner sayesinde canlı renkler basılabilir.
*Davetiye, broşür ve menü gibi medyalara beyaz renk de dahil HD kalitede baskı yapılabilir.

PRO 9420WT ile birlikte fırsatlar sonsuzdur.

  • Koyu renkli arkaplan üzerine basma
  • T-shirt ve ticari transfer baskısı
  • Kısa vadeli paketleme ve konseptler
  • Asetat baskı
  • Kırtasiye ürünleri
  • Yaratıcı davetiyeler
  • Menüler
  • ve çok daha fazlası!

Geleneksel CMYK yazcıların temsil ettiği tasarım sınırlarını kaldıran yeni bir soluk getirmektedir.

Üstün kalite

Microfine HD toner ve ProQ2400 Çok geçişli baskı kalitesi sayesinde, 1200x600dpi baskı çözünürlüğü ile birlikte C920WT yazıcıları daha keskin ve temiz dokümanlar üretir.

Esnek medya işleme

A6’dan A3’e, 250gr/m² ve 1200mm’ye kadar göz alıcı afiş baskıları alabilirsiniz. 630 sayfalık standart kağıt kapasitesi 1.690 sayfaya arttırılabilir.

Etkileyici baskı hızları

İllk kağıda baskı süresi 9 saniyedir. A3 baskı hızı dakikada 34 sayfadır. 256MB’lık RAM ile bir araya getirilen 533MHz’lik bir işlemci karmaşık işlemlerin, işlem süresini kısaltır.

Maksimum çalışma süresi

C920WT ultra-dayanıklı dijital LED baskı teknolojisi ve düzgün, basit bir kağıt yatağı kullanarak, daha uzun ve sorunsuz baskı sağlar.


OKI güvencesiyle 3 yıl garanti kapsamından faydalanabilmeniz için, aşağıdaki linkten cihazınızı kaydedebilirsiniz:

http://www.oki.com.tr/garanti

Taksit Tablosunu görebilmek için Giriş Yapınız.

Aksesuarlar

Çok Satanlar